تبلیغات
ایستگاه حوادث ،ایمنی وبهداشت كار کرمان - تصاویر و جزئیات فعالیت عوامل سایتهای مستهجن
ایستگاه حوادث ،ایمنی وبهداشت كار کرمان
مورد استفاده عموم به ویژه كارفرمایان،كارگران،بازرسان كار ومسئولین ایمنی عزیز.
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مدیر وبلاگ
نویسندگان
نظرسنجی
شما بیشتر چه مطالبی را می پسندید؟وحید الف با نام مستعار آریا دانشكار مدیر بزرگترین مجموعه از سایت‌های مستهجن فارسی‌زبان در اینترنت می‌باشد كه نقش بسیار مهمی در تولید و ارائة محتوای مستهجن فارسی‌زبان (فیلم، عكس، داستان و...) و هدایت كاربران به سوی محتوای مستهجن ایرانی و خارجی دیگر سایت ها و محتوای ضد دینی و ضد انقلابی دارد.
گرداب: مركز بررسی جرائم سازمان یافته ، مطالب و تصاویری از متهمین شبكه‌های سازمان‌یافته ضد‌ دینی و ضد فرهنگی كه اخیرا از سوی نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران متلاشی شده‌اند را منتشر كرد.

بر اساس مستندات بدست آمده و اعترافات صریح عوامل اصلی شبكه‌ها كه مورد حمایت سرویس‌های امنیتی كشور‌های بیگانه قرار داشته‌اند، این افراد با طراحی و تشكیل شبكه‌های پیچیده و به قصد پیشبرد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم، اقدام به راه‌اندازی تعدادی سایت ضد دینی، مستهجن و ضد انقلابی كرده و با ترفندهایی افراد فعال در این عرصه را شناسایی و با برقراری ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان می‌پرداخته‌اند.

در این رابطه مركز بررسی جرائم سازمان یافته دایره جرایم سایبری اطلاعاتی به شرح زیر درباره متهمان و مدیران این شبكه‌ها منتشر كرد:

وحید الف با نام مستعار آریا دانشكار مدیر بزرگترین مجموعه از سایت‌های مستهجن فارسی‌زبان در اینترنت می‌باشد كه نقش بسیار مهمی در تولید و ارائة محتوای مستهجن فارسی‌زبان (فیلم، عكس، داستان و...) و هدایت كاربران به سوی محتوای مستهجن ایرانی و خارجی دیگر سایت ها و محتوای ضد دینی و ضد انقلابی دارد.

نامبرده از سال 82 با راه‌اندازی سایت و گروه .... در اینترنت آغاز به كار نموده است و با دریافت خدمات فنی از شركت آمریكایی .... به قیمت بسیار ناچیز اقدام به طراحی و اجرای یك حركت سازمان‌یافته برای شناسایی فعالان و تولیدكنندگان محتوای ضددینی، ضداخلاقی و ضدامنیتی در اینترنت، انسجام و پشتیبانی فنی آنها به طور رایگان نموده است.

ثبت دومین، اختصاص هاستینگ، طراحی و نصب نرم‌افزارهای مربوط به وب ‌سایت‌ها و... پشتیبانی فنی و مالی سایت‌هایی همچون نوشته‌های یك مرد آزاد (ضددینی) شازده (ضداخلاقی و ضددینی)، احمد باطبی (ضدامنیتی)، سفیدبرفی (ضداخلاقی)، aylar4u.com (ضداخلاقی) و اعلام آمادگی به جهت پشتیبانی فنی و راه‌اندازی سایت برای یك مجله الكترونیكی مستهجن ایرانی و تأمین دومین های خاص برای سایت‌های مستهجن ایرانی، نقش بسزایی در ترویج بی‌بندوباریهای مجازی به زبان فارسی و تمسخر و هتاكی نسبت به اصول اعتقادات اسلامی و انقلاب اسلامی ایران و فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی داشته است.

آریا دانشكار علاوه بر ارائه خدمات و پشتیبانی رایگان به سایت‌های مذكور آن هم به دلیل آنچه كه آن را «حمایت از جریان آزاد اطلاعات و دسترسی آزاد مردم ایران به مسائل آموزشی سكسی به زبان فارسی و در دسترس قرار دادن آن مطالب برای علاقه‌مندان به زبان فارسی و حق آزادی بیان حتی در مسائل سیاسی و سكسی» می‌نامد، نقش مهمی درجذب و اختفاء هویت و اطلاعات مدیران سایت‌های ضددینی، ضداخلاقی و ضدامنیتی داشته و سلامت امنیتی آنان را تضمین نموده است به صورتی كه برای افراد فعال در زمینه‌های ضددینی، ضدامنیتی و ضداخلاقی می‌نویسد«ما برای كارتان ارزش قائل هستیم و دلیل اصلی ساپورت ما همین است. مطمئن باشید كه از سایت شما هیچ كجا به دلیل مسائل امنیتی نام برده نخواهد شد.»

موارد ذكر شده خود گواه اجرای یك سناریوی از پیش طراحی شده و سازمان یافته از سوی نامبرده با حمایت و پشتیبانی فنی شركت دریم‌هاست آمریكا و پشتیبانی مالی شركت گوگل و شركت‌های تبلیغات اینترنتی می‌باشد.

عناوین فعالیت نامبرده به صورت اجمالی به این شرح می‌باشد:

* راه‌ندازی تعداد41 سایت با محتوای مستهجن، مبتذل، لینك به سایت‌های ضدانقلابی، ضد دینی و ضد اخلاقی
* ایجاد بستر و فضاسازی برای میزبانی سایت‌های مستهجن، مبتذل، ضددینی و ضدامنیتی در شركت .... (لازم به ذكر است كه شركت .... پشتیبان و میزبان اكثر سایت‌های مستهجن، ضددینی، ضدامنیتی و اپوزیسیون ایرانی می‌باشد كه در كشور آمریكا فعالیت دارد.) پنل مدیریتی نامبرده در این شركت حاوی83 دومین و 5 ساب دومین، 5/752 گیگا بایت فضا (هاست) بعلاوه 2 گیگا بایت فضای اضافی در هفته، 9960 گیگا بایت پهنای باند بعلاوه 40 گیگا بایت اضافه در هفته، اكانت ایمیل نامحدود كه متهم تا بحال 109 صندوق پست الكترونیكی در آن ایجاد كرده است، اكانت FTP نامحدود كه متهم تاكنون 30 یوزر در آن ایجادكرده است و... می‌باشد.

* حمایت و پشتیبانی فنی و مالی (ثبت دومین و میزبانی) از سایت ضددینی نوشته‌های یك مرد آزاد (Freemannotes.com) مربوط به برادر متهم.

* حمایت و پشتیبانی فنی و مالی (ثبت دومین و میزبانی) از 4 سایت احمد باطبی، مجرم امنیتی فراری از طریق ارتباط مستقیم در اینترنت با وی و همكاری در طراحی سایت‌های نامبرده، قرار دادن لوگوی سایت وی در دیگر سایت‌ها و تبلیغ آن در اینترنت، ارتباط با سرور های مورد نظر به جهت انجام امور مربوط به این سایت ها، نصب نرم افزار های مربوط به كنترل سایت و ... لازم به ذكر است كه متهم با علم به این موضوع كه احمد باطبی یك مجرم امنیتی فراری می‌باشد اقدام به ثبت دومین، اختصاص هاستینگ و اختصاص صندوق پست الكترونیكی و پشتیبانی فنی و مالی از سایت های وی نموده است.
* حمایت و پشتیبانی فنی و مالی (ثبت دومین و میزبانی سایت و تبلیغ) از سایت مستهجن سرخ و سفید (shazde.com) و ایجاد دومین‌های آینه ( sorkhosefid.inو sorkhosefid.com) برای عبور از فیلترینگ. لازم به ذكر است كه سایت مذكور حاوی مطالب طنز مستهجن می‌باشد.

* اعلام آمادگی برای حمایت و پشتیبانی فنی و مالی از یك مجله الكترونیكی مستهجن ایرانی با عنوان دسترسی آزاد مردم ایران به مسائل آموزشی سكسی به زبان فارسی و در دسترس قرار دادن مطالب همجنسگرایانه برای علاقمندان این مطالب به زبان فارسی.

* ارائه داستان‌های مستهجن با مضامین ضددینی و ضد انقلابی در یكی از سایت های مستهجن، ضد دینی و ضد انقلابی.

* اهانت به امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و مسئولین نظام از طریق قرار دادن تصاویر دستكاری شده و توهین‌آمیز در سایت‌های خود .

* قرار دادن كلیپ ضدانقلابی داستان انقلاب با محتوای اهانت به امام راحل(ره)، رهبر انقلاب و دكتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در اینترنت.

* لینك به سایت ضداسلامی .... با عنوان بیایید با خرافات و جهل مبارزه كنیم و همزمان با سال نو نو شویم، مبارزه با خرافات و جهل و قرار دادن لوگوی آن در سایت‌های خود.

* قرار دادن آگهی فروش دختران كم سن و سال ایرانی.

* ثبت و فروش دومین به سایت‌های مستهجن ایرانی همچون شهوت‌سرا

* تولید و انتشار اولین كتاب‌های داستان‌های سكسی به زبان فارسی در اینترنت شامل دو كتاب بالغ بر600 صفحه داستان مستهجن به زبان فارسی در موضوعات مختلفی چون همجنس بازی، روابط نامشروع با محارم و...

* ایجاد بستر برای اشاعه فحشاء در جامعه از طریق راه‌اندازی سایت‌های دوست‌یابی مستهجن به زبان فارسی.

* راه‌اندازی دو گروه مستهجن در سایت یاهو كه محلی برای ارسال مطالب مستهجن فارسی و ارسال خبرنامه‌های سایت‌های مستهجن نامبرده می‌باشد.

* تبادل لینك و لوگو با دیگر سایت‌های مستهجن ایرانی به جهت هدایت ترافیك كاربران ایرانی به این سایت‌ها و معرفی كردن سایت‌های مستهجن ایرانی به فارسی‌زبانان و ایجاد فیلترشكن و آدرس‌های آینه برای ورود به سایت‌های مستهجن فیلتر شده به جهت سهولت كاربران برای ورود به این سایت ها.
* ایجاد دومین 88031530.com (شماره تلفن كمیتة فیلترینگ) برای مجموعه سایت‌های انیشتن به جهت تمسخر فیلترینگ با عنوان شماره تلفن كمیته فیلترینگ ایران، وب سایت سكس در ایران.
* درخواست ارسال تصاویر و داستان‌های مستهجن از كاربران و دریافت آنها و قرار دادن آنها در سایت‌های مستهجن خود.

* دریافت تصاویر اهانت به حضرت سیدالشهدا(ع) و تشكر و درخواست از كاربری كه این تصاویر را ارسال كرده برای ارسال تصاویر بیشتر.

* در معرض فروش قرار دادن و به نمایش درآوردن فیلم‌های مستهجن ایرانی با كپی‌رایت سایت‌های مربوط به خود متهم.
* فروش فیلم‌های مستهجن ایرانی به مدیر یك سایت مستهجن عربی.
* فعالیت در شبكه‌های گلدكوئیستی با همكاری برادر خود.
* دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكی برای همكاری در راه‌اندازی بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مستهجن.
* ارسال مطلب در سایت مستهجن آویزون و تبلیغ سایت های خود در این سایت.
* تبادل ترافیك كاربران با بیش از 250 سایت مستهجن خارجی و كسب درآمد از این طریق.

فعالیت های مهدی.ع.ف :

نامبرده با نام مستعار شازده دراینترنت اقدام به راه اندازی تعدادی وبلاگ و سپس سایت ضد دینی و مستهجن شازده (سرخ و سفید) نموده است.سایت مذكرو حاوی مطالب طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات و توهین به قومیت های ایرانی بوده است.نامبرده با استفاده از قلم حرفه ای خود اقدام به ارائه مضامین ضد دین، تمسخر اعتقادات، توهین به مقامات كشوری، افترا و اهانت به نهاد های امنیتی كشور و تشویش اذهان عمومی و ... نموده است.
وی با راه اندازی سایتی اقدام به تهیه بانكی از شماره تلفن و مشخصات بانوان ایرانی نموده و آن را در اختیار همگان قرار داده است.(سایت www.j...118.com) راه اندازی سایت وی با حمایت كامل فنی و مالی متهم وحید.ا با نام مستعار آریا دانشكار صورت گرفته است. اهم عناوین فعالیت نامبرده به این شرح می باشد:

فعالیت های هادی.ع.ف :

هادی.ع.ف با همكاری برادر خود مهدی.ع.ف در تولید محتوای مستهجن و ضد دین نقش بسزایی داشته است و در تمامی فعالیت های برادرش مهدی.ع.ف همكاری داشته است. 1/ راه اندازی سلسله وار سایت های مستهجن فارسی زبان 2/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های مستهجن فارسی زبان 3/ تشویق افراد فعال در مستهجن نویسی برای راه اندازی و مدیریت سایت مستهجن 4/ تولید و انتشار محتوای مستهجن ایرانی و خارجی 5/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های ضد دینی و علیه نظام 6/ اهانت به حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و مسئولین نظام 7/ دریافت تصاویر ضد دینی و تشویق كاربر برای تولید این تصاویر 8/ انتشار آگهی فروش دختران كم سن و سال ایرانی در اینترنت 9/ انتشار اولین كتاب داستان های مستهجن ایرانی با بیش از ??? صفحه متن در اینترنت 10/ هدایت ترافیك كاربران اینترنتی به بیش از ??? سایت مستهجن خارجی 11/ تهیه و فروش فیلم های مستهجن ایرانی به افراد و سایت های خارجی با عنوان فحشاء در ایران 12/ ارتباط و همكاری با سایت های ضد انقلاب و معاند نظام 13/ ارتباط با سفارت آمریكا در هند و تركیه 14/ راه اندازی طرح مبارزه با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران 15/ راه اندازی شركت هاستینگ و موسسات علمی و اعزام به خارج جهت ایجاد بستر و پوشش های لازم 16/ ارتباط با سازمان مجاهدین خلق و حزب جوانان نیك وابسته به عناصر سلطه طلب 1/ نوشتن مطالب ضد دینی و اهانت به ائمه اطهارعلیهم السلام و ایجاد شبهات دینی و اعتقادی در خصوص قیام عاشورا و امام حسین (علیه السلام) 2/ اهانت به حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی 3/ فعال در اعزام غیر قانونی دانشجو به خارج از كشور 4/ اسپانسر مالی و همكاری با متهم ردیف یك (آریا دانشكار) 5/ فعالیت در شبكه های هرمی غیر مجاز (گلد كوئست) 1/ مدیر و نویسنده سایت شازده (سایت داستان های طنز و مستهجن و اهانت آمیز) 2/ نویسنده داستان های مستهجن و توهین به مقدسات 3/ داشتن لقب بزرگترین داستان نویس سكسی ایران 4/ مسئول بخش طنز سكسی سایت مستهجن فارسی زبان شهوت سرا 5/ راه اندازی طرح “هر جوان ایرانی یك سایت سكسی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران” 6/ ارسال لینك دانلود كتاب آیات شیطانی نوشته سلمان رشدی مرتد و لینك سایت های ضد دینی. 7/ راه اندازی جنبش حمایت از سایت های ضد اخلاقی ایرانی از طریق جمعآوری امضاء با اعلام هدف مقابله با جمهوری اسلامی حتی در صورت اعدام شدن! 8/ تهیه كتاب داستان های طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات دینی با حدود 300 صفحه متن 9/ اقدام جهت راه اندازی بخش پادكست سایت شازده با داستان های طنز مستهجن 10/ دارای سابقه دستگیری توسط اداره اطلاعات شهرستان محل سكونت.
نوع مطلب : اخبار علمی، فرهنگی واجتماعی، 
برچسب ها : سایت، مستهجن،
لینک های مرتبط :
مدیر وبلاگ
سه شنبه 4 فروردین 1388
یکشنبه 1 مهر 1397 12:22

Many thanks. Quite a lot of forum posts.

canada medication cost canada medications buy northwest pharmacies mail order canadian pharcharmy online canadian government approved pharmacies north west pharmacy canada canadianpharmacy canadian pharmacies online prescriptions buy viagra 25mg online canadian discount pharmacies
دوشنبه 12 شهریور 1397 14:29

Thank you! A good amount of forum posts.

cialis price thailand price cialis per pill cialis online cialis rezeptfrei when can i take another cialis cost of cialis per pill how to purchase cialis on line sialis how to purchase cialis on line cialis ahumada
یکشنبه 11 شهریور 1397 21:45

Whoa plenty of fantastic advice!
cialis 20 mg effectiveness import cialis cialis bula order generic cialis online cialis en 24 hora cialis professional yohimbe price cialis per pill usa cialis online cialis cipla best buy cialis kaufen wo
سه شنبه 23 مرداد 1397 00:46

You actually mentioned this fantastically.
order a sample of cialis warnings for cialis generic cialis pill online cialis generico online purchasing cialis on the internet cialis pills prix cialis once a da canadian cialis cialis 5 mg scheda tecnica cialis name brand cheap
دوشنبه 7 خرداد 1397 14:45

You actually revealed this fantastically!
we like it cialis price comprar cialis 10 espa241a chinese cialis 50 mg buy cialis sample pack ou trouver cialis sur le net prices on cialis 10 mg interactions for cialis cialis in sconto cialis lilly tadalafi where to buy cialis in ontario
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 01:21

Seriously many of awesome info!
where can i buy generic viagra online viagra uk price order online pharmacy buy viagra online no rx cheapest place to buy viagra online viagra online canadian pharmacy where buy viagra uk best place to buy viagra online how old do you have to be to buy viagra best buy viagra
یکشنبه 19 فروردین 1397 01:22

Wonderful advice. Kudos!
cialis flussig cilas only now cialis 20 mg cialis generika in deutschland kaufen tadalafil 10 mg tadalafil 20mg estudios de cialis genricos cialis generico cialis pas cher paris cialis generico online
جمعه 3 فروردین 1397 04:29

Thanks, Loads of information.

cialis tablets trusted tabled cialis softabs prix cialis once a da wow cialis tadalafil 100mg cialis rezeptfrei sterreich cialis 30 day sample cialis kaufen bankberweisung cialis pills cialis en mexico precio warnings for cialis
سه شنبه 6 تیر 1396 10:20
First of all I would like to say awesome blog! I had a quick
question which I'd like to ask if you don't mind.
I was interested to know how you center yourself and clear your mind before writing.

I've had a difficult time clearing my mind in getting my ideas out.
I truly do take pleasure in writing however it just
seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost
simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations or tips?

Kudos!
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 23:23
Nice weblog here! Also your website rather a lot up fast!
What host are you the use of? Can I am getting your affiliate
link on your host? I wish my site loaded up as fast as yours lol
دوشنبه 28 فروردین 1396 23:55
Why visitors still use to read news papers when in this technological world the whole thing is presented on net?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ایستگاه حوادث ،ایمنی وبهداشت كار کرمان محفوظ است